Trumpeter 01574 1/35 M1132 Stryker Inžinier Družstvo Vozidlo w/LWMR-Baňa Navi/SOB
Trumpeter 01574 1/35 M1132 Stryker Inžinier Družstvo Vozidlo w/LWMR-Baňa Navi/SOB
Sku: s2
(1 Recenzie)
Novinka

€18.77

Popis:

Trumpeter 01574 1/35 M1132 Stryker Inžinier Družstvo Vozidlo w/LWMR-Baňa Navi/SOB

Inžinier Podporu Vozidla [ESV], jeden z ôsmich navrhované Stryker varianty, má rovnakú silu ako Stryker pechoty plošiny vozidla, takže je jednoduchšie pre inžinierov na rokovanie terénu. Jednotky staršie vozidlo vyrobené udržať krok s pechoty výzvou. Že brzdil misie. Nemohli vidieť cez prach. Ale teraz, môžu rokovať rovnakom teréne. Okrem vypínača, ESV akcie ostatné podobnosti s jeho Stryker bratia. Rovnako ako ostatné Strykers, je vybavený dvoma Javelin strely a .50-kaliber diaľkové zbraň stanice, ktorá umožňuje strelec na oheň z vnútra vozidla. Je tiež prichádza vybavená kamera, umožňuje vodičovi vidieť, čo sa deje mimo vozidla. Okrem toho čaty má dotykový displej, ktorý mu umožňuje vidieť to, čo tak strelec a jazdec vidieť.

Na ESV poskytuje Inžinier Družstvo s vysoko mobilné, chránené dopravy na rozhodujúcich miestach na bojisku poskytnúť požadované mobility a obmedzené počítadlo podpora mobility na BCT -. Integrované do ESV sú aktuálne prekážkou neutralizácia a lane označenie systémy a moje snímacie zariadenia. Mierka: 1:35 Typ: Statické súprava Veľkosť: Dĺžka: 262.21 mm Šírka: 86.06 mm Výška: 90.92 mm Častí množstvo: 744pcs

Drahý Priateľ,

Vďaka za návštevu nášho obchodu! Týkajúce sa dopravy a platby, musíme objasniť, ako je uvedené nižšie. Prečítajte si ju skôr, než si kúpiť:

1. Pre zásielky do Brazílie, sme sľúbili dátum dodania je do 90 dní od čína príspevok air mail alebo Špeciálne-line YW, ak vaša objednávka nie je doručiť do 90 dní, prosím, otvorenej a požiadať o vrátenie peňazí okamžite, vrátime vám všetky vaše platby späť bez zbytočného odkladu.

2. Pre zásielky do ruska a Bieloruska , odporúčame vám vybrať Posti Fínsko s lacnejšie prepravné náklady a rýchle dodanie, sme sľúbili v lehote 40 dní doručení Posti Fínsko, ak ste nedostali vašu objednávku v lehote 40 dní od posti fínsko, prosím, otvorenej a požiadať o vrátenie peňazí okamžite, vrátime vám všetky vaše platby späť bez zbytočného odkladu.

3. Pre čínu post air mail zásielky do iných krajín (okrem Brazílie), sme sľúbili v lehote do 60 dní, dátum dodania, ak vaša objednávka nie je dodaný v lehote 60 dní, prosím, otvorenej a požiadať o vrátenie peňazí okamžite, vrátime vám všetky vaše platby späť bez zbytočného odkladu.

4. Pre dopravu zdarma položku do ruska, Bieloruska, pošleme tým, posti fínsko. Doprava zadarmo do Brazílie, zašleme na základe Osobitného-line YW, doprava zdarma Amerických, budeme loď E-paket, v iných krajinách, pošleme do číny post air mail.

5. Ak dostanete položky v zlom stave, prosím, kontaktujte nás na prvom mieste, dáme vám najlepšie riešenie môžeme.

6. Sme tiež prijímame paypal platby v prípade, ak potrebujete, prosím, kontaktujte nás a my vám dáme vedieť na náš paypal účet potom.

7. Ak ste spokojní s našimi službami a produktmi, prosím, druh, dajte nám 5 star spätnú väzbu , vašu láskavosť podpora znamená veľa pre nás!

Vďaka za vašu pozornosť a dúfam, že budete mať veľký zážitok z nakupovania v našom obchode!

Štítky: vozidlo udalosť dátový záznamník, Vozidlo, vozidlo cestovanie údajov záznamník, Lacné vozidlo udalosť dátový záznamník, Vysokú Kvalitu vozidla, Čína vozidla cestovanie údajov záznamník Dodávateľov.

 • Pohlavie: Unisex
 • Plastové Typ: ABS
 • Druh: Nádrž
 • Rozsahu: 1
 • Tému: Vozidlo
 • Materiál: Plastové
 • Vekové Rozpätie: > 14 rokov
 • Upozornenie: 14+
 • Číslo Modelu: 01574
 • Vozidlo: Nádrž
 • Hmotnosť Balenia: 0.98kg (2.16lb.)
 • Veľkosť Balenia: 42cm x 26cm x 11cm (16.54in x 10.24in x 4.33in)
 • Typ Jednotky: kus

Súvisiace produkty