50Pcs 6 KOLÍK PLOCHÉ IHLICE Pre Deluxe Mozaiky Stroj Trvalý make-up, Tetovanie Ihly Dodávky
50Pcs 6 KOLÍK PLOCHÉ IHLICE Pre Deluxe Mozaiky Stroj Trvalý make-up, Tetovanie Ihly Dodávky
Sku: s17
(3 Recenzie)
Novinka

€14.69

Popis:

Deluxe Mozaiky Stroj Bio Dotyk Permanentného Make-Upu Ihly Dodávky

Tieto ihly sú 6 hrotmi a špeciálne vyrobené pre Deluxe Mozaiky Stroj pre trvalé kozmetické procedúry. Umožňuje pokožky, hojí lepšie a majú ďalšie "rukáv", ktorá chráni ostrosť, nie ako ostatné, že sa ľahko ohýbať, čo môže spôsobiť krvácanie alebo zjazvenie alebo problémy. Medzi ihly je priestor držať pigment, pre lepšie uloženie farieb. Byt má jemnejšie bod ako kolo, lepšie pre očné linky a okolia očí, pretože tam je menej poranenia kože. Pokožky, hojí lepšie a zámky vo viac farby ako výsledok. Viac farieb znamená menej vyblednutiu!

Byt ihly sa používajú okolo očí, pretože to prináša rovnú čiaru, skôr ako cik-cak a liečia oveľa rýchlejšie. Môžu byť tiež použité pre osnovy, obočie perie, kefa na vlasy ťahy, zarovnanie, alebo vyplniť on-lip tieňovanie na uhlom 45º. Pery sú sliznice a majú podstatne inú štruktúru ako kože.

Štítky: Tetovanie Ihly, tetovanie dodávky ihly, ihly na permanentný make-up, Lacné tetovanie ihly, Vysoká Kvalita tetovanie dodávky ihly, Čína ihly na permanentný make-up Dodávateľov.

  • Druh: MOZAIKA STROJ IHLY
  • Číslo Modelu: 6 KOLÍK PLOCHÉ IHLICE
  • Názov Značky: HAO-TETOVANIE H. W. S
  • Typ Jednotky: veľa (50 ks/lot)
  • Hmotnosť Balenia: 0.1kg (0.22lb.)
  • Veľkosť Balenia: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Súvisiace produkty